Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Sportowego

Pragniemy poinformować, iż w ramach XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Katowice, Chorzów, Mikołów 2018Nagrodę Specjalną Otrzymał: Michał Hajkowski, nagrodę w kategorii wiekowej pow. 18 lat za zajęcie III miejsca otrzymała: Sandra Orzechowska natomiast wyróżnienia otrzymali: Jan Polak, Kamil Koperczak, Maciej Wadycki, Anna Smolińska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Podziękowanie

W środę 28 marca 2018 r w Stowarzyszeniu "Arteria" zorganizowane zostały warsztaty kulinarne, których zwieńczeniem było wspólne śniadanie wielkanocne podopiecznych.

Sponsorem przedświątecznego wydarzenia była Firma Jeronimo Martins.

Read more...

Przerwa Świąteczna

Pragniemy poinformować, iż w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne, zajęcia w Stowarzyszeniu „Arteria” będą się odbywały w dniach od poniedziałku do środy (26 – 28 marca) b.r.
Dni: czwartek i piątek (29 i 30 marca) są w Stowarzyszeniu „Arteria” dniami wolnymi.
W środę (28 marca) w Stowarzyszeniu w ramach zajęć organizowane jest śniadanie wielkanocne dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Konkurs „Świat bez barier”

Z prawdziwą przyjemnością, pragniemy poinformować, iż podopieczne Stowarzyszenia „Arteria”: Magdalena Dobrzańska i Grażyna Probierz zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr. 26 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu oraz Stowarzyszenie „Bez Barier” w dniach od 7 do 9 czerwca 2018 roku, będą uczestniczyć w trzydniowym podsumowaniu konkursu w Wałbrzychu.
Laureatkom oraz Opiekunowi artystek Pani Annie Krzsnodębskiej-Okręglickiej serdecznie gratulujemy!

Życzenia Świąteczne

Pełnych radości, pokoju Świąt Wielkiej Nocy
oraz wiele pomyślności i sukcesów
życzą Państwu
Podopieczni, Kadra oraz Zarząd Stowarzyszenia „Arteria”

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd