Kiermasz w Bibliotece Śląskiej

W piątek, 24 marca w Gmachu Głównym Biblioteki Śląskiej przy Pl. Rady Europy 1, odbędzie się kiermasz Wielkanocny, w którym Stowarzyszenie Arteria weźmie udział. W tym dniu zajęcia w Stowarzyszeniu nie odbędą się. Wszystkich podopiecznych, rodziców oraz osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na kiermaszu.

ZIELONA ZONA - START!!!

ZIELONA ZONA
….wyobraź sobie, że w centrum Katowic pomiędzy kamienicami jest miejsce, w którym króluje zieleń drzew, w ich koronach śpiewają młode ptaki, które właśnie się wylęgły. Chcemy zmienić niezagospodarowany teren zielony podwórka, tak by mogło w nim powstać estetyczne i bezpieczne miejsce spotkań, otwarte dla osób samotnych i starszych, sprzyjające zacieśnianiu kontaktów społecznych oraz nawiązywaniu relacji.

Read more...

Spotkanie wigilijne

W środę, 21 grudnia odbyło się wspólne spotkanie wigilijne podopiecznych stowarzyszenia uczestniczących w zajęciach w Arterii oraz w Galerii Przeciąg.

Read more...

1% w 2017 roku

Jak co roku zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Arteria.

Dzięki Państwa dotychczasowemu wsparciu mogliśmy skutecznie pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz prowadzić działania na rzecz ich aktywnej rehabilitacji społecznej i zawodowej.

Read more...

Boże Narodzenie 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu spokoju, radości i spędzenia tych szczególnych chwil w gronie najbliższych.

Na nadchodzący Nowy 2017 Rok składamy Państwu życzenia zdrowia, szczęścia i sukcesów oraz wszelkiej pomyślności.

Stowarzyszenie Arteria

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


DMC Firewall is a Joomla Security extension!