10-lecie Śląskiej Biblioteki Cyfrowej

W poniedziałek 12 grudnia uczestniczyliśmy także w obchodach 10-lecia ŚBC. Cieszy nas fakt, iż od paru lat jesteśmy częścią tej instytucji i jako stowarzyszenie mamy skromny wpływ na powiększanie jej zbiorów.

Dziękując za dotychczasową współpracę życzymy Twórcom Śląskiej Biblioteki Cyfrowej dalszych sukcesów.

10-lecie działalności Centrum DZWONI

Dnia 12 grudnia w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark, przedstawiciele Stowarzyszenia mieli zaszczyt uczestniczyć w obchodach 10-lecia działalności Centrum DZWONI.

Od wielu lat współpracujemy z Centrum, bardzo cenimy pracę jaką trenerzy wykonują na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Read more...

Muzyka w nas nadal brzmi

Warsztaty muzyczne w toku, a my odkrywamy, iż drzemią w nas pokłady muzykalności. Jak przystało na mieszkańców Miasta Muzyki, dzielimy się naszymi talentami z otoczeniem.

Spotkanie Władz Miasta przedstawicielami organizacji pozarządowych

W czwartek 8 grudnia w KMO – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek, odbyło się doroczne spotkanie Władz Miasta Katowic z przedstawicielami organizacji pozarządowych.
Podczas spotkania wręczona została również nagroda im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej za wykazanie się szczególnym zaangażowaniem na rzecz mieszkańców Miasta Katowice.

Read more...

Jak zostać super obywatelem? To naprawdę proste! Edycja 2016

Super Obywateli przybywa w naszym mieście! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż projekt cieszy się zainteresowaniem zarówno u starszych jak i młodszych uczestników.

Miło nam, że doceniają Państwo pana Łukasza, który otrzymał podziękowania za swoja pracę.

Read more...

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd