Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Sportowego

Pragniemy poinformować, iż w ramach XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Katowice, Chorzów, Mikołów 2018Nagrodę Specjalną Otrzymał: Michał Hajkowski, nagrodę w kategorii wiekowej pow. 18 lat za zajęcie III miejsca otrzymała: Sandra Orzechowska natomiast wyróżnienia otrzymali: Jan Polak, Kamil Koperczak, Maciej Wadycki, Anna Smolińska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Podziękowanie

W środę 28 marca 2018 r w Stowarzyszeniu "Arteria" zorganizowane zostały warsztaty kulinarne, których zwieńczeniem było wspólne śniadanie wielkanocne podopiecznych.

Sponsorem przedświątecznego wydarzenia była Firma Jeronimo Martins.

Czytaj więcej...

Konkurs „Świat bez barier”

Z prawdziwą przyjemnością, pragniemy poinformować, iż podopieczne Stowarzyszenia „Arteria”: Magdalena Dobrzańska i Grażyna Probierz zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr. 26 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu oraz Stowarzyszenie „Bez Barier” w dniach od 7 do 9 czerwca 2018 roku, będą uczestniczyć w trzydniowym podsumowaniu konkursu w Wałbrzychu.
Laureatkom oraz Opiekunowi artystek Pani Annie Krzsnodębskiej-Okręglickiej serdecznie gratulujemy!

Przerwa Świąteczna

Pragniemy poinformować, iż w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne, zajęcia w Stowarzyszeniu „Arteria” będą się odbywały w dniach od poniedziałku do środy (26 – 28 marca) b.r.
Dni: czwartek i piątek (29 i 30 marca) są w Stowarzyszeniu „Arteria” dniami wolnymi.
W środę (28 marca) w Stowarzyszeniu w ramach zajęć organizowane jest śniadanie wielkanocne dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Życzenia Świąteczne

Pełnych radości, pokoju Świąt Wielkiej Nocy
oraz wiele pomyślności i sukcesów
życzą Państwu
Podopieczni, Kadra oraz Zarząd Stowarzyszenia „Arteria”

Zapytanie ofertowe Animator Klubo-Galerii Przeciąg

W związku z realizacją projektu: Program Aktywności Lokalnej dla osób w wieku senioralnym i ich środowiska rodzinnego – Dzielnica Śródmieście współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 dla osi priorytetowej: IX Włączenie społeczne dla działania: 9.1. Aktywna integracja dla poddziałania: 9.1.1. Wzmocnienie potencjału społeczno – zawodowego społeczności lokalnych – ZIT, zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji Animatora Klubo – Galerii Przeciąg.

Szczegóły ogłoszenia zawarte są w dokumentach załączonych poniżej.
Zap.of_2_ZIT_2018
Zap.of_Zał.1_2_ZIT_2018

Wyniki postępowania

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Instruktora zajęć IT

LOGO Unii

Stowarzyszenie „Arteria” ogłasza nabór na stanowisko Instruktora zajęć IT w ramach Programu Aktywności Lokalnej dla osób w wieku senioralnym i ich środowiska rodzinnego – Dzielnica Śródmieście.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

W ramach projektu poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć IT dla osób w wieku senioralnym w wymiarze 18h miesięcznie (oraz możliwość przeprowadzenia 1h zajęć IT miesięcznie w ramach wolontariatu)

Czytaj więcej...

Zmiana formy działalności

Pragniemy poinformować, iż od dnia 1 marca 2018 roku Stowarzyszenie „Arteria” będzie prowadziło Warsztat Terapii Zajęciowej. Zajęcia w Warsztacie będą prowadzone dla grupy 20 osób.

1% w 2018 roku

Jak co roku zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Arteria”.
Dzięki Państwa dotychczasowemu wsparciu mogliśmy skutecznie pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz prowadzić działania na rzecz ich aktywnej rehabilitacji społecznej i zawodowej.

Konkurs XIV Ogólnopolski Konkurs bożonarodzeniowy„ Kolorowe święta”

Pragniemy poinformować, iż w ramach Konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach nagrody otrzymali:
Anna Smolińska, Grażyna Probierz, Michał Hajkowski.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


Our website is protected by DMC Firewall!