Wolne - 15 czerwca 2017

W związku z obchodzonym w przyszłym tygodniu tj. w czwartek 15 czerwca - Świętem Bożego Ciała, pragniemy poinformować, iż zajęcia w Stowarzyszeniu Arteria odbywać się będą do środy tj. 14 czerwca. Dni 15 i 16 czerwca będą wolne od zajęć.

Ponownie na zajęciach spotykamy się w poniedziałek 19 czerwca.

Życzymy Państwu spokojnego i bezpiecznego świętowania.

Rozpoczęcie projektu Zielona zona

Pragniemy poinformować, iż w związku z otrzymaniem dofinansowania projektu pt. Zielona zona ze środków Fundacji Tesco, przewidziane w projekcie działania remontowe prowadzone będą w miesiącach czerwcu i lipcu.

Weekend majowy

W związku ze zbliżającym się tzw. weekendem majowym, pragniemy poinformować, iż w dniach od 1-3 maja zajęcia w Stowarzyszeniu nie będą się odbywały.

Ponownie na zajęciach spotykamy się w czwartek 4 maja 2017 roku. 

Życzymy Państwu miłego i spokojnego wypoczynku.

Święta Wielkiej Nocy

arteria wesolych swiat

 

 

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Dnia 27-go kwietnia tj. czwartek 2017 roku o godz. 14.30 w siedzibie Stowarzyszenia Arteria, przy ul. Francuskiej 29, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

ZIELONA ZONA – podsumowanie punktów!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż w konkursie Fundacji TESCO Decydujesz pomagamy! projekt Stowarzyszenia Arteria ZIELONA ZONA uzyskał 19 466 punktów.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, dziękujemy wszystkim Państwu za oddane na nasz projekt głosy, miłe słowa i zaangażowanie!

Czytaj więcej...

ZIELONA ZONA – rozstrzygnięcie projektu

W dniu dzisiejszym, we wtorek 4 kwietnia 2017 roku wszystko się okaże, wyjaśni, rozwiąże…!
Z wielką niecierpliwością czekamy na wyniki i podsumowanie konkursu Decydujesz, pomagamy!

Przerwa świąteczna

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi pragniemy poinformować, iż w środę, 12 kwietnia wszyscy podopieczni oraz kadra Stowarzyszenia Arteria spotykają się na wspólnym Śniadaniu Wielkanocnym. Przerwa świąteczna w zajęciach potrwa od 13 do 17 kwietnia. Ponownie na zajęciach spotykamy się we wtorek 18 kwietnia.

Festiwal „Twórczość bez barier”

W środę 5 kwietnia podopieczni wraz z opiekunami wystąpią podczas Festiwalu „Twórczość bez barier” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Szopienicach – Giszowcu. Przygotowania do występu były bardzo długie i wymagały dużego zaangażowania, tym bardziej serdeczne zapraszamy Państwa na Festiwal w imieniu wszystkich uczestników i organizatorów!

ZIELONA ZONA – KIBICUJEMY!

Zachęcamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w głosowaniu w ramach projektu realizowanego przez Fundację TESCO Decydujesz pomagamy, przede wszystkim głosujcie i to nie tylko na nasz projekt!
Wszystkie projektu są ważne, głosujcie na kogo chcecie, co Wam w duszy gra, na projekt który jest Wam bliższy sercu!

Czytaj więcej...

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


Our website is protected by DMC Firewall!