Kiermasz w Bibliotece Śląskiej

W piątek, 24 marca w Gmachu Głównym Biblioteki Śląskiej przy Pl. Rady Europy 1, odbędzie się kiermasz Wielkanocny, w którym Stowarzyszenie Arteria weźmie udział. W tym dniu zajęcia w Stowarzyszeniu nie odbędą się. Wszystkich podopiecznych, rodziców oraz osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na kiermaszu.

ZIELONA ZONA - START!!!

ZIELONA ZONA
….wyobraź sobie, że w centrum Katowic pomiędzy kamienicami jest miejsce, w którym króluje zieleń drzew, w ich koronach śpiewają młode ptaki, które właśnie się wylęgły. Chcemy zmienić niezagospodarowany teren zielony podwórka, tak by mogło w nim powstać estetyczne i bezpieczne miejsce spotkań, otwarte dla osób samotnych i starszych, sprzyjające zacieśnianiu kontaktów społecznych oraz nawiązywaniu relacji.

Czytaj więcej...

1% w 2017 roku

Jak co roku zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Arteria.

Dzięki Państwa dotychczasowemu wsparciu mogliśmy skutecznie pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz prowadzić działania na rzecz ich aktywnej rehabilitacji społecznej i zawodowej.

Czytaj więcej...

Spotkanie wigilijne

W środę, 21 grudnia odbyło się wspólne spotkanie wigilijne podopiecznych stowarzyszenia uczestniczących w zajęciach w Arterii oraz w Galerii Przeciąg.

Czytaj więcej...

Boże Narodzenie 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Państwu spokoju, radości i spędzenia tych szczególnych chwil w gronie najbliższych.

Na nadchodzący Nowy 2017 Rok składamy Państwu życzenia zdrowia, szczęścia i sukcesów oraz wszelkiej pomyślności.

Stowarzyszenie Arteria

10-lecie Śląskiej Biblioteki Cyfrowej

W poniedziałek 12 grudnia uczestniczyliśmy także w obchodach 10-lecia ŚBC. Cieszy nas fakt, iż od paru lat jesteśmy częścią tej instytucji i jako stowarzyszenie mamy skromny wpływ na powiększanie jej zbiorów.

Dziękując za dotychczasową współpracę życzymy Twórcom Śląskiej Biblioteki Cyfrowej dalszych sukcesów.

10-lecie działalności Centrum DZWONI

Dnia 12 grudnia w Bytomskim Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark, przedstawiciele Stowarzyszenia mieli zaszczyt uczestniczyć w obchodach 10-lecia działalności Centrum DZWONI.

Od wielu lat współpracujemy z Centrum, bardzo cenimy pracę jaką trenerzy wykonują na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

Czytaj więcej...

Spotkanie Władz Miasta przedstawicielami organizacji pozarządowych

W czwartek 8 grudnia w KMO – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek, odbyło się doroczne spotkanie Władz Miasta Katowic z przedstawicielami organizacji pozarządowych.
Podczas spotkania wręczona została również nagroda im. Józefa Kocurka w dziedzinie działalności społecznej za wykazanie się szczególnym zaangażowaniem na rzecz mieszkańców Miasta Katowice.

Czytaj więcej...

Muzyka w nas nadal brzmi

Warsztaty muzyczne w toku, a my odkrywamy, iż drzemią w nas pokłady muzykalności. Jak przystało na mieszkańców Miasta Muzyki, dzielimy się naszymi talentami z otoczeniem.

Jak zostać super obywatelem? To naprawdę proste! Edycja 2016

Super Obywateli przybywa w naszym mieście! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż projekt cieszy się zainteresowaniem zarówno u starszych jak i młodszych uczestników.

Miło nam, że doceniają Państwo pana Łukasza, który otrzymał podziękowania za swoja pracę.

Czytaj więcej...

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd