1%

Już od kilku lat wraz z początkiem roku zwracamy się z prośbą o wsparcie poprzez przekazanie 1% Państwa podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Arteria.

Ten z pozoru drobny gest jest dla naszej działalności bardzo ważny: to dzięki Państwa wsparciu możemy skutecznie pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz prowadzić działania na rzecz ich aktywnej rehabilitacji społecznej i zawodowej.

Podziękowaniem dla Państwa będą postępy i sukcesy Wychowanków Stowarzyszenia Arteria.

Nr KRS 0000164742

Święta Bożego Narodzenia 2015

Życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2016 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają

Podopieczni, Kadra oraz Zarząd Stowarzyszenie Arteria

Jak zostać super obywatelem? – to naprawdę proste! Zakończenie projektu

W dniu 4 grudnia oficjalnie zakończyliśmy warsztaty w ramach projektu. Łącznie wzięło w nich udział 770 uczniów z 2 szkół podstawowych oraz 6 ponadpodstawowych. Cieszymy się, że projekt spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Życzymy uczestnikom warsztatów by czuli się świadomymi swych praw i obowiązków SUPER OBYWATELAMI!

Wigilia 2015

Pragniemy poinformować, iż tegoroczne spotkanie wigilijne Stowarzyszenia Arteria odbędzie się 18 grudnia o godz. 11.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Francuskiej 29 w Katowicach. Tegoroczne spotkanie będzie wspólną Wigilią podopiecznych uczęszczających na zajęcia do Stowarzyszenia Arteria oraz uczestników warsztatów w Galerii Przeciąg.

Mali SUPER OBYWATELE!

W tym roku po raz kolejny realizowaliśmy projekt pn. „Jak zostać super obywatelem? - to naprawdę proste!” tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa. Pierwszy raz do udziału w projekcie zaprosiliśmy uczniów klas I – III katowickich Szkół Podstawowych. W sumie w lekcjach obywatelskich wzięli udział uczniowie 20 klas. W trakcie warsztatów poznawali zagadnienia związane z ustrojem Polski, podziałem władzy oraz Unią Europejską. Na koniec każdy z uczestników otrzymał Dyplom Super Obywatela. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie oraz udział w projekcie.

Czytaj więcej...

Święto 11 listopada 2015 roku

Informujemy, iż Dzień Niepodległości przypadający w tym roku w środę jest dniem wolnym od zajęć. W tym tygodniu ponownie na zajęciach spotykamy się w czwartek 12 listopada.

„Jak zostać super obywatelem? – to naprawdę proste”

Miło nam, że piszecie o nas
http://ogloszenia.ngo.pl/wiadomosc/1675274.html
z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż projekt cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno u starszych jak i młodszych uczestników 

Jubileusz działalności Stowarzyszenia „ARTERIA” (2005-2015)

Rok 2015 jest dla nas „Arteriowiczów" rokiem jubileuszu 10-lecia działalności Stowarzyszenia. Z tej okazji dla naszych partnerów instytucjonalnych, współpracowników, przyjaciół, darczyńców i sympatyków zamiast „sztampowej" gali przygotowaliśmy niespodzianki. Zachęcamy do wypatrywania odwiedzających Państwa listonoszy!

1% podatku w roku 2015

Szanowni Państwo,
Po raz kolejny pragniemy podziękować Państwu za przekazanie na rzecz Stowarzyszenia „Arteria" wsparcia, w postaci 1% Państwa podatku. Dziękujemy w imieniu podopiecznych Stowarzyszenia, jego członków oraz kadry.
Przekazane wsparcie jest dla nas wyrazem Państwa akceptacji dla naszej pracy. W roku bieżącym na rzecz Stowarzyszenia „Arteria" przekazana została kwota: 5.262,62 zł.

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy
Zarząd Śląskiego Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria"

Projekt „Jak zostać super obywatelem? – to naprawdę proste!”

W bieżącym roku Stowarzyszenie Arteria w terminie od września do grudnia po raz kolejny realizuje projektu pn. „Jak zostać super obywatelem? - to naprawdę proste!” w ramach zadania: „Aktywizacja społeczności lokalnych i promocja społeczeństwa obywatelskiego oraz świadomości prawnej obywateli”. Projekt realizowany jest ze środków Urzędu Miasta Katowice

Czytaj więcej...

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


DMC Firewall is a Joomla Security extension!