Projekt „Śląski witraż”

Miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie „Arteria" zostało zaproszone przez Bibliotekę Śląską do udziału w projekcie „Śląski witraż" . Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna i będzie realizowany do końca roku 2015.

Czytaj więcej...

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Dnia 1-go września tj. wtorek 2015 roku o godz. 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia Arteria, przy ul Francuskiej 29, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Lipcowe warsztaty w „Arterii”

Pragniemy poinformować, iż lipcowe warsztaty dla Podopiecznych Stowarzyszenia „Arteria" realizowane będą dzięki częściowemu dofinansowaniu zadania w ramach Małego Grantu finansowanemu ze środków Urzędu Miasta Katowice.

Przerwa Wakacyjna

Pragniemy poinformować, iż tegoroczna przerwa wakacyjna w Stowarzyszeniu „Arteria" potrwa od 3 do 31 sierpnia, ponownie na zajęciach spotykamy się 1 września 2015 roku.

Boże Ciało

W związku ze zbliżającym się Świętem Bożego Ciała przypadającym w dniu 4 czerwca 2015 roku, pragniemy poinformować, iż dzień następny tj. piątek 5 czerwca 2015 jest dniem wolnym od zajęć.

Ponownie na zajęciach spotykamy się w poniedziałek 8-go czerwca.

Magda pracuje!

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż Magda - podopieczna Stowarzyszenia „Arteria" od dnia 27 maja rozpoczęła pracę w Zakładzie Aktywności Zawodowej prowadzonej przez Caritas Archidiecezji Katowickiej.

Trzymamy za Magdę kciuki i życzymy powodzenia w pracy!

Weekend majowy

W związku ze zbliżającym się tzw. „długim weekendem majowym" informujemy, iż zajęcia w Stowarzyszeniu „Arteria" odbywać się będą do czwartku 30 kwietnia. Ponownie na zajęciach spotykamy się w poniedziałek 4 maja.

Czytaj więcej...

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Dnia 26-go marca tj. czwartek 2015 roku o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia „Arteria", przy ul Francuskiej 29, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, podsumowujące miniony rok budżetowy.

Czytaj więcej...

Święta Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy życzyć Państwu, by ten czas był okresem wytchnienia, zadumy i spokoju.

Czytaj więcej...

Śniadanie Wielkanocne - Przerwa Świąteczna

Dnia 1 kwietnia tj. środę 2015 roku w Galerii „Przeciąg" przy ul. Sienkiewicza 3 zorganizowane zostanie Śniadanie Wielkanocne dla podopiecznych Stowarzyszenia „Arteria".

Czytaj więcej...

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


DMC Firewall is a Joomla Security extension!