Pragniemy poinformować, iż w czwartek 27-go czerwca 2024 roku o godz. 15.30 odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Arteria” podsumowujące rok 2023. Zebranie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia „Arteria” przy ul. Francuskiej 29 w Katowicach.

Pragniemy poinformować, iż dni 30 i 31 maja są w Warsztacie Terapii Zajęciowej dniami wolnymi od zajęć.

 

Pragniemy poinformować, iż przerwa majowa uczestników w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Arteria” potrwa od 29 kwietnia do 3 maja b.r. Przerwa w pracy kadry potrwa od 1 do 3 maja. Ponownie na warsztatach spotkamy się 6 maja b.r.

                                                                   

                                                                                                   Życzymy Państwu miłych majówek i chwili wytchnienia w tym wiosennym czasie.

Pragniemy poinformować, iż Uczestniczka Warsztatu Terapii Zajęciowej „Arteria” – Anna Smolińska została wyróżniona w Polsko-Czeskim Konkursie Plastycznym „SEN”. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w dniu 19 kwietnia o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury „Koszutka”, ul. Grażyńskiego 47 w Katowicach.

                                                                                                                                                                                      Laureatce serdecznie gratulujemy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu pięknych spotkań, radości i ciepła. Niech ten czas przyniesie Państwu niezapomniane chwile, spokój oraz wiele pozytywnych doświadczeń. Życzenia obfitości na świąteczny czas przesyłają

                       

                                                                                                                                                   Podopieczni, Kadra oraz Zarząd Stowarzyszenia „Arteria”

Pragniemy poinformować, iż kolejny raz Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Arteria” zostali docenieni w Konkursie Plastycznym Kolorowe Święta organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych nr 6 w Katowicach. Nagrody otrzymali Filip Oczadły, oraz Michał Hajkowski
                                                                                                                                                                  Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Pragniemy poinformować, iż przerwa wielkanocna w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Arteria” potrwa od 28 marca do 1 kwietnia. 

Pragniemy poinformować, iż w sobotę 23 marca b.r. w Galerii Przeciąg przy ul. Sienkiewicza 3 w Katowicach Stowarzyszenie organizuje coroczny Kiermasz Wielkanocny.

                                                                                                                                                                Serdecznie zapraszamy w godzinach 10.00 – 15.00

Projekt skierowany jest do mieszkańców Katowic, którzy ukończyli 60 rok życia. W ramach działań projektowych uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach z jogi oraz komputerowych. Projekt będzie realizowany od marca do lipca b.r. a finansowany jest ze środków konkursowych Urzędu Miasta Katowice.

Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować, iż kolejny raz uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej „Arteria” zostali docenieni  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w ramach Cyklu Spotkań Nieprzetartego Szlaku organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Pyskowicach. Wyróżnienia otrzymali Filip Oczadły, Sandra Orzechowska oraz Michał Hajkowski. Tegorocznym Tematem przewodnim tegorocznego konkursu był motyw „Opowieści”

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!