Aktualności

Piknik Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Podlesicach

Podopieczni Stowarzyszenia „Arteria” zostali zaproszeni przez Katowicką Spółdzielnię Mieszkaniową do uczestnictwa w XVII Pikniku Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się 15 czerwca 2019r. w Podlesicach. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Piknik Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Podlesicach została wyłączona

Laureaci konkursu „Świat bez barier”

W dniach 23 – 25 maja b.r. w Wałbrzychu podopieczni wraz z opiekunem panią Anną Krasnodębską – Okreglicką wezmą udział uroczystości podsumowania Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier”. Serdecznie gratulujemy laureatom Michałowi i Marcinowi oraz pani Annie. Pani Teresie dziękujemy za pomoc oraz opiekę nad podopiecznymi.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Laureaci konkursu „Świat bez barier” została wyłączona

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Arteria”

We wtorek 28-go maja 2019 roku o godz. 15.30 zapraszamy Członków Stowarzyszenia „Arteria” na Walne Zebranie, podsumowujące rok 2018. Zebranie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia „Arteria” przy ul. Francuskiej 29 w Katowicach. W trakcie spotkania będziemy także rozmawiać na tematy bieżące oraz dyskutować o planach na rok 2019.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Arteria” została wyłączona

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół życzą: Podopieczni, Kadra oraz Zarząd Stowarzyszenia „Arteria”

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Życzenia Wielkanocne została wyłączona

Przerwa Świąteczna

Pragniemy poinformować, iż w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne, zajęcia  w Stowarzyszeniu „Arteria” będą się odbywały w dniach od poniedziałku do środy (15 – 17 kwietnia) b.r. Dni: czwartek i piątek (18 i 19 kwietnia) są dniami wolnymi. W środę (17 kwietnia) w Stowarzyszeniu w ramach zajęć organizowane jest śniadanie wielkanocne dla podopiecznych Stowarzyszenia.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Przerwa Świąteczna została wyłączona

Wernisaż prac podopiecznych Stowarzyszenia w Klubie Spółdzielczym KSM Centrum

W piątek 5 kwietnia w Klubie Spółdzielczym Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej Centrum, mieszczącym się przy ul. Grażyńskiego 9a będzie miał miejsce wernisaż prac podopiecznych Stowarzyszenia „Arteria”. Serdecznie zapraszamy!

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Wernisaż prac podopiecznych Stowarzyszenia w Klubie Spółdzielczym KSM Centrum została wyłączona

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu, pogody ducha, radości, pokoju w rodzinach i na świecie oraz wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym 2019 roku.   Życzenia ślą podopieczni oraz kadra Stowarzyszenia „Arteria”

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Życzenia Świąteczne została wyłączona

Święta Bożego Narodzenia i przerwa świąteczna

Pragniemy poinformować, iż tegoroczna przerwa świąteczna potrwa od 24 grudnia b.r. do 1 stycznia 2019 roku. Ponownie na zajęciach spotkamy się w środę 2 stycznia 2019 roku.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Święta Bożego Narodzenia i przerwa świąteczna została wyłączona

Wigilia w Stowarzyszeniu „Arteria”

Wspólne spotkanie Wigilijne podopiecznych oraz kadry Stowarzyszenia „Arteria” odbędzie się 21 grudnia. W tym roku po raz kolejny będziemy gośćmi Restauracji Cadenza.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Wigilia w Stowarzyszeniu „Arteria” została wyłączona

Wycieczka w dniu 6 grudnia

W dniu 6 grudnia b.r. podopieczni oraz kadra Stowarzyszenia „Arteria” wyjeżdżają na wycieczkę do Palmiarni w Gliwicach. To ostatni wyjazd zaplanowanych na ten rok.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Wycieczka w dniu 6 grudnia została wyłączona