Aktualności

Projekt „Mozaika rozmaitości powstań śląskich”

Stowarzyszenia „Arteria” zostało zaproszone do partnerstwa w projekcie pt. „Mozaika rozmaitości powstań śląskich” realizowanym przez Katowicką Spółdzielnię Mieszkaniową. Podopieczni Stowarzyszenia biorą udział w wydarzeniu artystycznym prezentując w dniu 26 października 2019 roku na Rynku w Katowicach swój występ. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12.00 – 15.00. Serdecznie zapraszamy!  

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Projekt „Mozaika rozmaitości powstań śląskich” została wyłączona

Rozstrzygnięcie konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”

Miło nam poinformować, iż podopieczny Stowarzyszenia „Arteria” Michał Hajkowski został Laureatem wojewódzkiego etapu XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” który odbywa się pod patronatem honorowym Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser – Dudy.Wręczenie nagrody odbędzie się 30 września 2019 roku w gmachu Biblioteki Śląskiej w Katowicach. Mamy zaszczyt poinformować również, iż Michał Hajkowski znalazł Czytaj więcej

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Rozstrzygnięcie konkursu „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” została wyłączona

Dziękujemy za 1%

Szanowni Państwo,kolejny raz pragniemy podziękować za wsparcie działalności Stowarzyszenia „Arteria” przez przekazanie 1% Państwa podatku. Pragniemy poinformować, iż w bieżącym roku przekazana została nam kwota: 5.534,90 zł. Pomoc jaką otrzymaliśmy, jest dla nas wyrazem Państwa akceptacji dla naszej pracy. Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy podopieczni, członkowie, kadra oraz zarząd Stowarzyszenia „Arteria”  

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Dziękujemy za 1% została wyłączona

wakacje 2019

Pragniemy poinformować, iż tegoroczna przerw wakacyjna w Stowarzyszeniu „Arteria” potrwa od 5 do 31 sierpnia b.r. Podopiecznym oraz rodzicom życzymy spokojnych, bezpiecznych i udanych wakacji! Do zobaczenia w poniedziałek 2 września b.r.  

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania wakacje 2019 została wyłączona

Rozstrzygnięcie konkursu „I love family”

Miło nam poinformować, iż podopieczni Stowarzyszenie „Arteria” otrzymali 5 wyróżnień w konkursie „I love family” organizowanym przez Śląski Urząd Wojewódzki. Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy opowiadającej o rodzinie. Prace mogły być przysyłane w formie filmu, plastycznej lub pisemnej.  Na konkurs nadesłano ponad 800 prac. Wyróżnienia w kategorii inne placówki – dorośli otrzymali: Grażyna, Agnieszka, Michał, Czytaj więcej

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Rozstrzygnięcie konkursu „I love family” została wyłączona

Piknik Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Podlesicach

Podopieczni Stowarzyszenia „Arteria” zostali zaproszeni przez Katowicką Spółdzielnię Mieszkaniową do uczestnictwa w XVII Pikniku Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się 15 czerwca 2019r. w Podlesicach. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie!  

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Piknik Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Podlesicach została wyłączona

Laureaci konkursu „Świat bez barier”

W dniach 23 – 25 maja b.r. w Wałbrzychu podopieczni wraz z opiekunem panią Anną Krasnodębską – Okreglicką wezmą udział uroczystości podsumowania Ogólnopolskiego Konkursu „Świat bez barier”. Serdecznie gratulujemy laureatom Michałowi i Marcinowi oraz pani Annie. Pani Teresie dziękujemy za pomoc oraz opiekę nad podopiecznymi.  

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Laureaci konkursu „Świat bez barier” została wyłączona

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Arteria”

We wtorek 28-go maja 2019 roku o godz. 15.30 zapraszamy Członków Stowarzyszenia „Arteria” na Walne Zebranie, podsumowujące rok 2018. Zebranie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia „Arteria” przy ul. Francuskiej 29 w Katowicach. W trakcie spotkania będziemy także rozmawiać na tematy bieżące oraz dyskutować o planach na rok 2019.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Arteria” została wyłączona

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny oraz przyjaciół życzą: Podopieczni, Kadra oraz Zarząd Stowarzyszenia „Arteria”  

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Życzenia Wielkanocne została wyłączona

Przerwa Świąteczna

Pragniemy poinformować, iż w tygodniu poprzedzającym Święta Wielkanocne, zajęcia  w Stowarzyszeniu „Arteria” będą się odbywały w dniach od poniedziałku do środy (15 – 17 kwietnia) b.r. Dni: czwartek i piątek (18 i 19 kwietnia) są dniami wolnymi. W środę (17 kwietnia) w Stowarzyszeniu w ramach zajęć organizowane jest śniadanie wielkanocne dla podopiecznych Stowarzyszenia.  

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Przerwa Świąteczna została wyłączona