Zapytanie ofertowe Animator Klubo-Galerii Przeciąg

W związku z realizacją projektu: Program Aktywności Lokalnej dla osób w wieku senioralnym i ich środowiska rodzinnego – Dzielnica Śródmieście współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020 dla osi priorytetowej: IX Włączenie społeczne dla działania: 9.1. Aktywna integracja dla poddziałania: 9.1.1. Wzmocnienie potencjału społeczno – zawodowego społeczności lokalnych – ZIT, zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji Animatora Klubo – Galerii Przeciąg.

Szczegóły ogłoszenia zawarte są w dokumentach załączonych poniżej.
Zap.of_2_ZIT_2018
Zap.of_Zał.1_2_ZIT_2018

Wyniki postępowania

Ogłoszenie o naborze na stanowisko Instruktora zajęć IT

LOGO Unii

Stowarzyszenie „Arteria” ogłasza nabór na stanowisko Instruktora zajęć IT w ramach Programu Aktywności Lokalnej dla osób w wieku senioralnym i ich środowiska rodzinnego – Dzielnica Śródmieście.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

W ramach projektu poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć IT dla osób w wieku senioralnym w wymiarze 18h miesięcznie (oraz możliwość przeprowadzenia 1h zajęć IT miesięcznie w ramach wolontariatu)

Read more...

1% w 2018 roku

Jak co roku zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia „Arteria”.
Dzięki Państwa dotychczasowemu wsparciu mogliśmy skutecznie pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz prowadzić działania na rzecz ich aktywnej rehabilitacji społecznej i zawodowej.

Zmiana formy działalności

Pragniemy poinformować, iż od dnia 1 marca 2018 roku Stowarzyszenie „Arteria” będzie prowadziło Warsztat Terapii Zajęciowej. Zajęcia w Warsztacie będą prowadzone dla grupy 20 osób.

Konkurs XIV Ogólnopolski Konkurs bożonarodzeniowy„ Kolorowe święta”

Pragniemy poinformować, iż w ramach Konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6 w Katowicach nagrody otrzymali:
Anna Smolińska, Grażyna Probierz, Michał Hajkowski.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Copyright © Stowarzyszenie "Arteria" 2013 | Projekt i wykonanie: cutberry.com


DMC Firewall is a Joomla Security extension!